Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi olarak İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmamız PROTHERM kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Protherm Kombi Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Protherm Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak Protherm Kombi Servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Protherm Kombi Servisi olarak deneyimli, eğitimli, konusunda uzman, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla en kısa sürede size ulaşıp Protherm Kombinizde ki soruna çözüp bularak tekrar evinizin sıcak ortamını sağlayıp rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Protherm Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Protherm Kombi Servisi olarak değişimi ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır. Protherm Kombi teknik servisi, Kombi bakımı veya sorularınız için bize 444 75 13 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0554 194 41 44 numaralı Protherm WhatsApp Destek Hattından yazabilirsiniz.

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi size mümkün olan en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek amacıyla servis teknisyen ekiplerine belirli eğitimler vererek ve sınavlar yaparak daha iyi hizmet anlayışı gütmüştür. Günümüzde bir evde olmazsa olmazlar arasına giren Protherm Kombi sizin yaz kış yaşamınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Biz de Protherm Kombi Servisi olarak evinizin sıcak ortamını bozan sorunlar karşısında siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Acil Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır Acil Protherm kombi servisi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Profesyonel Uzman Kadro

Profesyonel Uzman Kadro

Protherm Kombi Servisi olarak alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile Protherm Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 Protherm Kombi Servisi

7/24 Protherm Servis

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca Protherm kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

1 Yıl Garanti Desteği

1 yıl garanti

Protherm kombi servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Neden Protherm Kombi Servisi?

Evet Protherm Yetkili Servis değiliz, lakin Protherm Özel Servisi olarak daha uygun fiyat ve 7-24 hızlı servis avantajları ile sizlere kaliteli ve garantili bir hizmeti sunuyoruz.

Protherm WhatsApp Hattı

Protherm Kombi Servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız Protherm kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Servis organizasyon bölümü tarafından; ekibimiz müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Kombi teknik servisi, Kombi bakımı veya sorularınız için bize 444 75 13 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0554 194 41 44 numaralı Protherm WhatsApp Destek Hattından yazabilirsiniz.