Protherm Kombi Servis

Protherm kombi servis olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul'un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız Protherm kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.

Kombi teknik servisi, Kombi bakımı veya sorularınız için bize 444 75 13 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0554 194 41 44 numaralı Protherm WhatsApp Destek Hattından yazabilirsiniz.

Profesyonel Uzman Kadro

Profesyonel Uzman Kadro

Protherm Kombi Servis olarak alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile Protherm Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 Protherm Kombi Servis

7/24 Protherm Servis

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca Protherm kombi servis, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

1 Yıl Garanti Desteği

1 yıl garanti

Protherm kombi servis ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Protherm WhatsApp Hattı

Protherm Kombi Servis olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız Protherm kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Servis organizasyon bölümü tarafından; ekibimiz müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Kombi teknik servisi, Kombi bakımı veya sorularınız için bize 444 75 13 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0554 194 41 44 numaralı Protherm WhatsApp Destek Hattından yazabilirsiniz.