1 Yıl Garanti Desteği

1yilgarantili

Protherm kombi servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Profesyonel Uzman Kadro

profuzmankadro

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile Protherm kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 Servis Hizmeti

724servis

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca Protherm kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Şirinevler Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi olarak ilçesinin tüm semtlerinde Protherm marka kombiniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Protherm Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır. 

Protherm Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 75 13

Protherm Panther

panther

Panther kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

 

Protherm Leon

leon

Leon kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

 

Protherm Leopard

leopard

Tüm Leopard (Leopard BA) kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

Protherm Lynx

lynx

Tüm Lynx (Lynx24, Lynx28) kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

Kombiniz Arıza Verirse Ne Yapılmalı?

Kombiniz arıza verirse ne yapılmalı?
1: Gaz var mı ve ocağınız yanıyor mu gaz kolunu kontrol ediniz.
2: Kombinizdeki su seviyesi 1 ile 2 arasında mı yoksa doldurunuz.
3. Elektrik var mı kontrol ediniz.
Protherm Kombi kullanıyorsanız yukardaki ön şartları kontrol ediniz. Tüm hata kodlarını okuyunuz (Aşağıda) telefon ile bilgi almak için Destek Sayfamıza göz atınız.

Protherm Arıza Kodları Nelerdir?

f1: f1 hatası gaz gelmemesi, aşırı, ısınma, limit sensör arızası, pompa arızası ve ateşleme grubundan kaynaklanan bir arızadır. Cihazınızın gaz vanasını kontrol edin ve kombinizi resetleyin. Düzelmezse servis ile iletişime geçebilirsiniz.
f2: Bu arıza kodu sıcak su sensörü hatası sonucu ortaya çıkar cihazınızı resetleyin. Sorunun devamında servisi arayınız.
f3: Aşırı ısınma hatası, petek vanalarınızı açın cihazınızı resetleyin .Sorunun devamında servisi arayınız.
f4: Lynx kombi modelinde bu hata gaz gelmemesi hatasıdır. Gaz vanasını kontrol ediniz.
f5: Leopar modelinde bu arıza anakart veya düşük voltaj arızasıdır. Bu hata Lynx modelinde baca prosestatı hatası veya düşük voltaj sonucu ortaya çıkar. Her iki modelde de bu arıza için regülatör gereklidir.
f6: Leopard modelinde baca arızasıdır. Bacanızı kontrol edin ve cihazı resetleyin sorunun devamında servise başvurunuz.
f7: Leopard modelinde anakart ve ekran kartı iletişimsizliği sonucu ortaya çıkar anakart arızalı servise başvurun.
f10: Su basınç yetersizliği
f22: Kuru yanma cihazınızda su yok hatası
f25: Atık gaz emniyet sıcaklık sınırlayıcısı, atık gaz sıcaklığı çok yüksek olduğunda bu hatayı alırsınız.
f27: Olmadıgı halde alev gösterilmesi, gaz ventili üzerindeki ventiller kaçırdığı zaman bu hatayı alırsınız.
f28: Cihazın devreye girmesi sırasında alev oluşmaması
f29: Tekrar ateşlememe hatası
f32: Fanın devir sayısında sapma olduğunda bu hatayı alırsınız.
f42: Kodlama direncinde kısa devre hatasıdır.
f65: Elektronik sistemin ısısı çok fazla olduğunda bu hatayı alırsınız.