Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi olarak İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmamız PROTHERM kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Protherm Kombi Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Protherm Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak Protherm Kombi Servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Protherm Kombi Servisi olarak deneyimli, eğitimli, konusunda uzman, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla en kısa sürede size ulaşıp Protherm Kombinizde ki soruna çözüp bularak tekrar evinizin sıcak ortamını sağlayıp rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Protherm Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Protherm Kombi Servisi olarak değişimi ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır. Protherm Kombi teknik servisi, Kombi bakımı veya sorularınız için bize 444 75 13 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0554 194 41 44 numaralı Protherm WhatsApp Destek Hattından yazabilirsiniz.

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi size mümkün olan en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek amacıyla servis teknisyen ekiplerine belirli eğitimler vererek ve sınavlar yaparak daha iyi hizmet anlayışı gütmüştür. Günümüzde bir evde olmazsa olmazlar arasına giren Protherm Kombi sizin yaz kış yaşamınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Biz de Protherm Kombi Servisi olarak evinizin sıcak ortamını bozan sorunlar karşısında siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Protherm Özel Servisi

Protherm Özel Servisi olarak İstanbul'un tüm ilçelerinde 7/24 Mobil Bölge Servisi imkanı ile hizmet vermekteyiz. Protherm Özel Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır Protherm özel kombi servisi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Acil Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır Acil Protherm kombi servisi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Profesyonel Uzman Kadro

Profesyonel Uzman Kadro

Protherm Kombi Servisi olarak alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile Protherm Kombilerinizin servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

7/24 Protherm Kombi Servisi

7/24 Protherm Servis

Profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca Protherm kombi teknik servisi, kombi bakımı ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

1 Yıl Garanti Desteği

1 yıl garanti

Protherm kombi servisi ve kombi bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.

Protherm Kombi Servisi


PROFESYONEL EKİP

Protherm Kombi Servisi olarak profesyonel kadromuzla İstanbul' un tüm bölge ve semtlerine kombi bakımı, montajı ve arızalarında hizmet vermekteyiz. Bizlere 7 gün 24 saat (0216) 344 44 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.


 UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Müşterilerimize en uygun fiyat üzerinden, en profesyonel hizmeti sunarak klima ve kombi bakımı konusunda hizmet sağlamaktayız.


KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

İstanbul bölge servisi olarak Protherm marka kombilerinizin arızaları giderip, sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız. Müşterilerimizin memnuniyeti için sizlere kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini sunuyoruz. 

Hakkımızda

Protherm, kombi servisi olarak İstanbul' un tüm bölgelerinde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir.Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir. Kombinizin bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Kış aylarında kombiniz arızalanmadan kombi cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük kombi arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir.

Next Previous Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uzman teknik kadrosuyla en güncel ve geniş yedek parça stoğu ile İstanbul' un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Her model kombi ve ısıtma sistemlerinde tüm sorunlarınızı çözümlüyor ve değiştirilen parçalarda 1 yıl garanti veriyoruz. Siz müşterilerimiz için kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme ve taksit seçenekleri olmak üzere en uygun ödeme koşullarını sunuyor ve en hızlı çözümler sağlıyoruz.

Protherm WhatsApp Hattı

Protherm Kombi Servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız Protherm kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Servis organizasyon bölümü tarafından; ekibimiz müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Kombi teknik servisi, Kombi bakımı veya sorularınız için bize 444 75 13 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0554 194 41 44 numaralı Protherm WhatsApp Destek Hattından yazabilirsiniz.